PL
O FIRMIE

  P.H.U. Bartfarm to prywatna firma, która powstała 13 stycznia 2009 roku. Założyciele firmy posiadają ponad 30–letnie doświadczenie handlowe obejmujące dystrybucję substancji dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz prawie 10-letnią praktykę rejestracji produktów leczniczych. Naszą umiejętność tworzenia procedur i wprowadzania systemów jakości, oraz efektywnego zarządzania nimi zdobyliśmy w dużych firmach rozpoznawanych na arenie międzynarodowej. Dzięki temu z łatwością przyszła nam ich implementacja w Bartfarmie. Efekt naszej pracy potwierdziły kolejne zdobyte przez nas certyfikaty:

  • 15 pażdziernika 2015 roku -w wyniku pozytywnych inspekcji przeprowadzonych przez inspektorów GIF (Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego) zostaliśmy wpisani do Krajowego Rejestru Importerów /Dystrybutorów Substancji Czynnych. 
  • 17 marca 2016 roku uzyskaliśmy Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP).
  • W maju 2016 roku zostaliśmy zarejestrowani przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii pod numerem PL1432524p (Numer Weterynaryjny)
  • W lipcu 2016 roku otrzymaliśmy certyfikat GMP+ - uprawniający nas do sprzedaży materiałów i dodatków paszowych.

    
    Nasza wiarygodność jest również systematycznie potwierdzana przez międzynarodowe firmy weryfikujące solidność i gwarancje handlowe.Oprócz dbałości o jakość świadczonych przez nas usług, zależy nam również na systematycznym rozwoju firmy. Przykładem tego jest nasz nowy dział – Żywienie zwierząt, który stworzyliśmy w odpowiedzi na zapytania odbiorców.

     P.H.U. Bartfarm dysponuje własnymi magazynami wyposażonymi w system monitoringu który umożliwia kontrolę poziomu wilgotności i temperatury. Posiadamy również specjalne komory dla surowców eterycznych jak: mentol, kamfora, olejki itp. Nasi dostawcy posiadają certyfikaty: ISO, GMP, GMP +, Fami-QS oraz HACCP.

    Współpracujemy z odbiorcami na terenie całego kraju, jak i poza jej granicami. Transport substancji czynnych odbywa się u nas za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm, np. Pharmalink. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest elastyczność jaką oferujemy naszym odbiorcom. Ilość zamawianych przez Państwa surowców nie stanowi dla nas żadnych ograniczeń.

     Jesteśmy cenieni na rynku za solidność i rzetelność w procesie obsługi naszych kontrahentów oraz realizacji dostaw. Do sprzedawanych przez nas produktów i przekazywanych próbek, każdorazowo dołączamy kompletną dokumentację obejmującą m.in.:

  •  specyfikację produktu,
  •  wymagane prawem certyfikaty i oświadczenia,
  •  MSDS oryginalne lub tłumaczone na język polski,
  •  w przypadku substancji czynnych do leków pośredniczymy w przekazywaniu DMF lub CEP.

   Naszą nadrzędną wartością jest zaufanie klientów którzy cenią nas za:

  - szybkość reakcji na otrzymane zapytania,

  - rzetelność i dokładność w procesie realizacji zamówień,

  - wysoką jakość naszych produktów,

  - zgodność przekazywanej dokumentacji z aktualnie obowiązującym prawem.


    Dotychczasowe działania dały naszym odbiorcom pewność, że można nam zaufać. Jesteśmy partnerem dla ponad 300 firm na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Mamy nadzieję że również i Państwo znajdziecie w nas swojego dostawcę surowców.


  Z poważaniem,

  Dariusz Kucharski

  Właściciel P.H.U. Bartfarm

  Newsletter
  Kontakt
  PHU BARTFARM
  ul.Kwiatkówek 11 U
  05-085 Kampinos
  Tel.: (22) 487 87 42
  Magazyn:
  Wilkowa Wieś 23
  05-084 Leszno
  Tel.: (22) 721 07 16
  Farmacja i suplementy diety:
  d.kucharski@bartfarm.pl, 602 830 836
  e.kucharska@bartfarm.pl, 606 757 213
  Kosmetyka:
  b.hejne@bartfarm.pl, 698 377 223                        
  Żywienie zwierząt:
  a.kusyk@bartfarm.pl, 882 367 553
  © PHU BARTFARM