PL EN

O FIRMIE

   P.H.U. Bartfarm to firma, która powstała 13 stycznia 2009 roku. Założyciel firmy posiada ponad 30–letnie doświadczenie handlowe obejmujące dystrybucję substancji dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.      
   W naszych magazynach posiadamy system kontroli wilgotności i temperatury jak i specjalne komory dla surowców eterycznych jak: mentol, kamfora, olejki itp. Nasza wiarygodność jest systematycznie potwierdzana przez międzynarodowe firmy weryfikujące solidność i gwarancje handlowe.

   Niezaprzeczalnym atutem naszej firmy jest elastyczność, jaką oferujemy odbiorcom. Jesteśmy cenieni również za solidność i rzetelność w procesie obsługi naszych kontrahentów oraz realizacji dostaw.

  Nasi dostawcy posiadają m.in. certyfikaty: ISO, GMP, HACCP, KOSHER,HALAL.

  Dostawy od PHU Bartfarm, każdorazowo posiadają kompletną dokumentację obejmującą m.in.:

Naszą nadrzędną wartością jest zaufanie klientów którzy cenią nas za:

- szybkość reakcji na otrzymane zapytania,

- rzetelność i dokładność w procesie realizacji zamówień,

- wysoką jakość naszych produktów,

- zgodność przekazywanej dokumentacji z aktualnie obowiązującym prawem.


 Oprócz dbałości o jakość świadczonych przez nas usług, zależy nam również na systematycznym rozwoju firmy. Przykładem tego jest nasz dział – Żywienie zwierząt, który stworzyliśmy w odpowiedzi na zapytania odbiorców.

  Dotychczasowe działania dały naszym odbiorcom pewność, że można nam zaufać. Jesteśmy partnerem dla ponad 300 firm na terenie naszego kraju, jak i poza jego granicami. Mamy nadzieję, że również i Państwo znajdziecie w nas swojego dostawcę surowców.

Z poważaniem,

Dariusz Kucharski

Właściciel P.H.U. Bartfarm